Сторінка фізінструктора

Фізичне виховання в ДНЗ - є важливою ланкою в освіті дітей і в даний час набуває ще більш актуального значення.

Фізична культура посідає одне з провідних місць у вихованні гармонійно - розвиненої особистості.

Фізичні вправи сприяють розвитку у дітей розумових здібностей, сприйняття , мислення, уваги, просторових і часових уявлень. При виконанні рухів збагачується емоційний стан дітей. Вони відчувають почуття радості, піднесення від виявленої при оволодінні руховими діями енергі, від розкутості і свободи їх виконання.

Потреба в руховій активності у дітей дошкільного віку дуже велика. Обмеження активності в цей період може призвести до затримки психічного та мовного розвитку дитини.

Інтелект - не розвивається без руху! !

В даний час значно зросла кількість дітей з поганим здоров'ям, з'являється все більше дітей з частими простудними захворюваннями, зайвою вагою, порушень постави. Причин ситуації, що склалася безліч, але одна з основних - малорухливий спосіб життя - гіподинамія.

Здоров'я - великий дар, без якого важко зробити життя щасливим, цікавою і довгою. Здоров'я легко втратити, послабити, повернути ж його дуже важко. Малюк (дошкільник) повинен рости здоровим! Тому, визнаючи здоров'я як основу розвитку особистості дитини, слід відзначити особливий статус фізичного виховання в сучасному дошкільному закладі.

“Усі життєві процеси мають лише одну мету –

підтримання постійних умов життя у внутрішньому середовищі”